+48 504 225 867 info@detektyw-katowice.com

Detektyw Katowice dla ubezpieczalni

Detektyw Katowice dla ubezpieczalni

Detektyw Katowice dla ubezpieczalni. Do naszego biura detektywistycznego Detektyw-Katowice.Com zgłosiła się jedna z ubezpieczalni z terenu Anglii. Ubezpieczalnia chciała sprawdzić czy nasi prywatni  detektywi w Katowicach mogą zweryfikować informacje przekazane w dokumentach . Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi ubezpieczalnia angielska przedstawiła szczegóły sprawy. Detektywi mieli zweryfikować czy jeden obywatel Polski przedstawia prawdziwe informacje do wypłaty odszkodowania w Anglii. Tym człowiekiem miał być jeden z mieszkańców miasta Mysłowice. Detektywi na miejscu w Mysłowicach przeprowadzili wstępne rozpoznanie pod kątem możliwości wykonania obserwacji. Po pozytywnych informacjach zwrotnych biuro detektywistyczne otrzymało zielone światło z Anglii do rozpoczęcia prowadzenia obserwacji.

Detektyw Katowice dla Anglii.

Dodatkowym aspektem tego zlecenia był fakt,że klient z Anglii- ubezpieczalnia zażyczyła sobie,aby w obserwacji w Mysłowicach uczestniczył detektyw z Anglii. Detektyw z Anglii miał być tylko uczestnikiem obserwacji. Po odebraniu z lotniska detektywa z Anglii ustalono szczegóły zlecenia i zapoznano się z dokładnymi informacjami jakimi dysponował detektyw. Jak ustalono jeden z mieszkańców Mysłowic pracując legalnie na kontrakcie w Anglii uległ bardzo poważnemu wypadkowi w pracy. Z dokumentacji medycznej polskiej wynikało,że nie będzie on już w stanie podjąć żadnej pracy zarobkowej do końca życia. W związku z tym właśnie mężczyzna wystąpił do ubezpieczalni o wypłatę bardzo dużego odszkodowania i dożywotniej renty. W oparciu o to żądanie ubezpieczalnia angielska postanowiła na miejscu zweryfikować informacje zawarte w dokumentacji medycznej przesłanej do niej przez pokrzywdzonego. Ubezpieczalnia angielska chciała się przekonać za pośrednictwem obserwacji wykonanej przez detektywów, czy osoba faktycznie przestrzega zaleceń lekarskich i nie podejmuje żadnych prac zarobkowych.

Podczas kilkudniowej obserwacji mężczyzny ustalono ponad wszelką wątpliwość,że nie wykonuje on żadnej pracy zarobkowej. Ustalono,że obserwowany mężczyzna zajmuje się swoimi pracami domowymi,zaprowadza i odbiera dzici ze szkoły, oraz uczęszcza regularnie na rehabilitacji.

Detektywi po zakończeniu obserwacji sporządzili pisemne sprawozdanie. Materiał  fotograficzny i wideo został przekazany wraz ze sprawozdaniem detektywowi z Anglii celem dalszego wykorzystania przez ubezpieczalnię w toku procesowania wniosku.

W podobnych sprawach zapraszamy do kontaktu ze skutecznym detektywem ze Śląska.

Detektyw Katowice dla ubezpieczalni. Detektyw-Katowice.Com

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien
Visit Us On FacebookVisit Us On Google Plus