+48 504 225 867 info@detektyw-katowice.com

Detektyw w Niemczech

Detektyw w  Niemczech.

Detektyw w Niemczech jak go znaleźć?

Jeśli mają Państwo trudną sytuację lub sprawę do rozwiązania na terenie Niemiec to najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z detektywami z Detektyw-Katowice.Com. Posiadamy na terenie Niemiec partnerskie profesjonalne biuro detektywistyczne działające na tamtejszym rynku od 1998roku. Detektywi w Niemczech rekrutują się z byłych funkcjonariuszy pionów Policji oraz innych służb niemieckich.Wykonują profesjonalnie zlecenia na terenie całych Niemiec jak i  Europy. Nasi detektywi w Niemczech posiadają rewelacyjne kontakty na terenie całej Europy. Dzięki kontaktom detektywów z Niemiec możemy skutecznie wykonać zlecenie w całej Europie.

Dlaczego warto zlecić wykonanie zadania poprzez Detektyw-Katowice?

Zlecenia na tamtejszym rynku są wykonywane przez niemieckie biuro detektywistyczne posiadające do przedmiotowej działalności wszelkie niezbędne uprawnienia.Podobnie jak w Polsce detektywi w Niemczech po zakończeniu zlecenia piszą raport.  Dlatego też klient z Polski dostaje po wykonaniu zlecenia na terenie Niemiec pisemny raport wykonany w języku niemieckim, który może być przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego na język polski. Usługę wstępnego tłumaczenia może wykonać Detektyw Katowice. Taki raport zgodnie z prawem polskim można przedstawić w sądach jako dowód w postępowaniu. Jeśli zajdzie taka konieczność detektywi mogą również zeznawać przed sądami .Na terenie Niemiec możemy dla Klienta rekomendować kancelarie adwokackie, z którymi w przeszłości skutecznie współpracowaliśmy.

Prywatny detektyw Niemcy
Detektyw-Katowice.Com

Ile kosztuje detektyw na terenie Niemiec?

Wszystkie zlecenia na terenie Niemiec są płatne na podstawie wcześniej ustalonych warunków współpracy. Przed podpisaniem umowy klient zawsze pozna dokładną i pełną wycenę realizacji zlecenia na terenie Niemiec. Po przedstawieniu swojej sprawy detektywowi na terenie Polski zostaje opracowane zapytanie do biura partnerskiego w Niemczech. Następnie otrzymujemy ofertę cenową lub klika wariantów cenowych do wyboru przez klienta .

Wykonywaniem zleceń dla naszych klientów na terenie Niemiec zajęliśmy się  w roku 2011. Od tego czasu przeprowadziliśmy już setki sprawdzeń zarówno dla osób fizycznych jak i klientów biznesowych z Polski.

Sprawdzenia dokonywane przez detektywów z Niemiec w większości polegały na ustaleniach adresów zamieszkania osób , weryfikacji czy dana osoba jest tym za kogo się podaje,obserwacji pod kątem zdrad partnerskich podczas wyjazdów służbowych, wakacyjnych.Niemieccy detektywi wykonali na zlecenie klientów Detektyw-Katowice.Com również sprawdzenia dotyczące wiarygodności firm oraz wiele wywiadów gospodarczych.Ponadto przeprowadzili przez lata kilkadziesiąt różnego typu sprawdzeń i innych ustaleń.

Wielokrotnie realizacja zleceń polega na pełnej współpracy detektywów z Polski i Niemiec. Niejednokrotnie detektywi z Polski udawali się na teren Niemiec gdzie przy wsparciu detektywów z Niemiec wykonywali na miejscu zlecenia .

W przypadku gdy posiadają Państwo sprawę do przeprowadzenia na terenie Niemiec zapraszamy do kontaktu z Detektyw-Katowice.Com. Po przekazaniu nam zapytania wykonamy kosztorys przeprowadzenia zlecenia na terenie Niemiec zupełnie niezobowiązująco.

Detektyw w Niemczech = Detektyw Katowice! To skuteczne rozwiązanie na Państwa problemy w Niemczech lub Polsce.

Nasze wypracowane doświadczenie i sprawdzone kontakty rozwiążą Państwa problem!

Wypracowaliśmy również dobre kontakty poza granicami UE.

Prywatny Detektyw Niemcy
Detektyw-Katowice.Com
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien
Visit Us On Facebook