+48 504 225 867 info@detektyw-katowice.com

O firmie

O FIRMIE

L03-image


Witamy na stronie Detektyw-Katowice.Com

Detektyw-Katowice .com świadczy usługi detektywistyczne na terenie całego kraju. Naszym naturalnym terenem  pracy jest  teren województwa śląskiego i okolic. W  razie konieczności możemy również podjąć działania detektywistyczne na terenie Europy. Specjalizujemy się w zleceniach na terenie Niemiec. W Niemczech posiadamy partnerskie licencjonowane  biuro detektywistyczne.

Dzięki naszym kontaktom możemy na Państwa potrzeby zrealizować zlecenie w innym rejonie świata poprzez sprawdzone współpracujące z nami licencjonowane biura detektywistyczne.

 

Detektyw-Katowice.Com prowadzi działalność na podstawie zezwolenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych  i Administracji  oraz spełnia wszelkie inne warunki wymagane przepisami prawa polskiego.

 

 

Prywatny detektyw Katowice
Detektyw-Katowice.Com.

 


 

Kto wykonuje zlecenia ?

Prywatni Detektywi o bardzo dobrych kwalifikacjach zawodowych, bogatym doświadczeniu wyniesionym ze służby w organach administracji państwowej. Byli oficerowie pionów kryminalnych policji, służb specjalnych są do Państwa dyspozycji. Większość zespołu biura detektywistycznego posiada co najmniej piętnastoletnie doświadczenie w służbach mundurowych.Są to ludzie doskonale posługujący się technikami pracy operacyjnej i śledczej, znający specyfikę działania organów ścigania i wszelkie aspekty prawne i praktyczne z tą działalnością związane. Pozostała część zespołu to osoby posiadające odpowiednie predyspozycje do wykonywania różnego rodzaju zleceń  i zdobywania informacji.

Nasza firma funkcjonuje na rynku  od 2006 roku i dzięki naszemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy zyskaliśmy już grono zadowolonych i wiernych klientów.


 

Dlaczego się wyróżniamy ?

Usługi detektywistyczne prowadzimy z wykorzystaniem wiedzy i doświadczenia uzyskanego w toku kilkunastoletniej pracy na rzecz ujawniania , zapobiegania i wykrywania nadużyć oraz przestępstw, a obecnie w oparciu o ponad 10-cio letnie doświadczenie w sektorze usług detektywistycznych.

Znamy specyfikę postępowań sądowych , oraz potrafimy wnikliwie rozpoznać psychologię ludzkich zachowań i motywacji. Te cechy niejednokrotnie pomogły w realizacji codziennych zadań.

Wykorzystujemy opanowane do perfekcji dozwolone metody pracy operacyjnej, elementy techniki i taktyki kryminalistycznej, cały czas wzbogacamy swoje umiejętności, zbieramy doświadczenia oraz rozwiązujemy problemy przez co stajemy się bardziej efektywni w osiąganiu celów.

Współpracujemy z innymi sprawdzonymi na rynku firmami takimi jak  kancelaria adwokacka, gabinet psychoterapii dla osób potrzebujących wsparcia.

Spełniając wysokie wymagania dotyczące usług detektywistycznych gwarantujemy Państwu satysfakcję oraz zadowolenie z wykonywanych przez nas usług przy zachowaniu pełnej dyskrecji . Grono naszych zadowolonych klientów rośnie z każdym rokiem prowadzenia działalności detektywistycznej. Przejawia się to w tym,że co raz więcej obecnych klientów trafia do nas ” z polecenia” . Zarówno z poleceń od osób prywatnych jak i z kancelarii adwokackich , do których trafiały nasze dokumentacje.

Nasza praca jest naszą pasją , a satysfakcję czerpiemy z osiąganych celów.

Zespół Detektyw-Katowice.Com


 

Kilka ważnych uwag z naszej strony …

  • Przed podjęciem działań we własnym zakresie zalecamy konsultacje z detektywem, które mogą mieć zasadniczy wpływ na właściwe gromadzenie dowodów. Osoby nie mające żadnego doświadczenia nie posiadają podstawowych umiejętności w zbieraniu i dokumentowaniu dowodów na potrzeby przyszłych spraw sądowych.
  • Ważną rzeczą jest upewnienie się , czy wybrana firma działa zgodnie z prawem . Czyli firma posiada koncesję  i wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych. Koncesję po weryfikacji firmy wydaje MSWiA . Tylko taka firma ma prawo do zbierania materiału , który przedstawisz  jako dowód w sądzie .
  • Sprawdź i dopytaj o kwalifikacje detektywa i jego doświadczenie zawodowe. Od 2014 roku po deregulacji zawodu detektywa do branży weszło bardzo dużo nowych osób. Osoby te nie mają żadnego doświadczenia w pracy detektywa ani też w pracy operacyjnej.  Jeśli nie chcesz płacić dwa razy lub dysponować słabym materiałem dowodowym nie zlekceważ tej rady.
  • Jeśli ktoś proponuje wykonanie zlecenia za rażąco niską cenę  zastanów się – może ktoś próbuje wykorzystać Twoją  sytuację ….Skonfrontuj te informacje wykonując parę innych telefonów. To nic  nie kosztuje, a może Cię przed stratą pieniędzy i co ważniejsze utratą bezpowrotną możliwości zdobycia dowodów.
  • W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasze biuro detektywistyczne odpowie na wszelkie pytania jakie zostaną postawione w sposób jasny i zrozumiały dla każdego. Przedstawiamy zawsze możliwości naszego działania jak i zagrożenia – o ile takie będą mogły wystąpić przy realizacji.

Dlaczego warto wybrać DETEKTYW -KATOWICE.COM

L03-image

people1

DLA NASZEGO DOŚWIADCZENIA

people

DLA NASZYCH MOŻLIWOŚCI OPERACYJNYCH 

globe

DLA NASZYCH KONTAKTÓW ZAGRANICZNYCH

arrows

DLA PRZYSTĘPNYCH CEN

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien
Visit Us On Facebook