+48 504 225 867 info@detektyw-katowice.com

Prywatny Detektyw Chorzów

Prywatny Detektyw Chorzów ujawnia zdradę.

Do naszego biura detektywistycznego zgłosiła się nowa klientka. O efektach spotkania i czego dotyczyła historia oraz jak poradził sobie detektyw przeczytacie poniżej.

Zapraszamy do lektury :

Prywatny Detektyw Chorzów prezentuje :

Prywatny Detektyw Chorzów

 

 

Agencja Detektywistyczna ACER –  to Detektyw  Chorzów

Biuro Detektywistyczne ACER świadczy usługi detektywistyczne na terenie całego kraju , a w razie konieczności również na terenie Europy . Agencja Detektywistyczna ACER prowadzi swoją działalność na podstawie zezwolenia MSWiA w całym kraju, oraz spełnia wszelkie inne warunki wymagane przepisami . Dodatkowo dzięki naszym kontaktom możemy na Państwa potrzeby zrealizować zlecenie w innym rejonie świata. Wykonujemy to  poprzez sprawdzone współpracujące z nami licencjonowane biura detektywistyczne .

Detektyw Chorzów – czyli kto?

Licencjonowani detektywi o bardzo dobrych kwalifikacjach zawodowych. Byli oficerowie pionów kryminalnych policji, służb specjalnych są do Państwa dyspozycji. Doskonale posługujący się technikami pracy operacyjnej i śledczej, znający specyfikę działania organów ścigania i wszelkie aspekty prawne i praktyczne z tą działalnością związane. Współpracujemy z innymi sprawdzonymi na rynku firmami specjalizującymi się w dziedzinach pokrewnych – monitoring przemysłowy, systemy alarmowe,obsługa informatyczna, ochrona fizyczna obiektów , kancelaria adwokacka, gabinet psychoterapii dla osób potrzebujących wsparcia.

Nasza firma funkcjonuje na rynku dopiero od 2006 lecz dzięki naszemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy zyskaliśmy już grono zadowolonych i wiernych klientów .

Agencja Detektywistyczna ACER posiada bardzo duże doświadczenie w realizacji spraw dla biznesu.

Tutaj można zapoznać się z innymi realizacjami spraw zrealizowanych przez naszą agencję detektywistyczną.

Agencja Detektywistyczna Chorzów

Jeśli nie masz pewności co do swojego pracownika, partnera biznesowego, kontrahenta  skontaktuj się z nami.

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien
Visit Us On Facebook