+48 504 225 867 info@detektyw-katowice.com

Prywatny Detektyw Katowice sprawdza zwolnienie lekarskie.

Prywatny Detektyw Katowice sprawdza zwolnienie lekarskie.

Prywatny Detektyw Katowice wykonał kolejną obserwację osoby przebywającej na zwolnieniu lekarskim. Klient na spotkaniu z detektywem wyjaśnił okoliczności zlecenia. Osoba , która miała być objęta obserwacją według oświadczenia klienta była osobą uczestniczącą w kolizji samochodowej. Sprawcą miał być obecny klient detektywa. Osoba ta kilkanaście dni po zdarzeniu nie zgłaszała żadnych dolegliwości zdrowotnych . Jednak po kolejnych dniach przekazała informację,że źle się czuje i na pewno jest to spowodowane kolizją samochodową , w której uczestniczyła. Jak ustalił klient osoba ta dostała w tym czasie zwolnienie lekarskie z pracy. Jednak jak sam klient ustalił osoba ta wykonuje w czasie zwolnienia lekarskiego pracę. Po konsultacji z adwokatem klient zwrócił się do Prywatnego Detektywa z Katowic z prośbą o udokumentowanie faktu wykonywania normalnej pracy przez osobę przebywającą na zwolnieniu lekarskim.

Prywatny Detektyw Katowice sprawdza zwolnienie lekarskie

Ustalono wszystkie niezbędne okoliczności. Zlecenie miało być wykonane na terenie Bierunia. Osobą do obserwacji była młoda kobieta pracująca w pizzerii .Prywatny Detektyw Katowice udał się do Bierunia i pod wskazanym adresem podjął czynności dokumentujące wykonywanie pracy przez kobietę przebywającą na zwolnieniu lekarskim. Prywatny Detektyw Katowice wszedł do wnętrza lokalu i jako klient lokalu udokumentował fakt wykonywania pracy przez kobietę.

Prywatny Detektyw Katowice następnie wykonał dokumentację papierową w postaci sprawozdania i wraz z dokumentacją fotograficzną przekazał ją kancelarii adwokackiej.

Sprawozdanie detektywa jest dowodem w toczącym się postępowaniu sądowym. Prywatny detektyw wezwany przez sąd może uczestniczyć w sprawie jako świadek.

Jeśli Państwo mają wątpliwości Prywatny Detektyw Katowice daje pewność czy pracownik jest uczciwy !

prywatny detektyw Katowice
Prywatny Detektyw Katowice sprawdza zwolnienie lekarskie. Detektyw-Katowice.Com

Nasze biuro detektywistyczne Detektyw-Katowice.Com posiada bardzo duże doświadczenie w ujawnianiu i utrwalaniu dowodów niewłaściwego wykorzystywania zwolnienia lekarskiego. Tutaj przedstawiamy zrealizowane przez nas takie zlecenia.

Jeśli masz podobny problem w swojej firmie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem detektywistycznym.

 

 

 

 

 

 

 

Prywatny Detektyw Katowice Prywatny Detektyw Katowice Prywatny Prywatny Detektyw Katowice Prywatny Detektyw

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien
Visit Us On Facebook