+48 504 225 867 info@detektyw-katowice.com

Prywatny Detektyw Katowice . Szybkie zlecenie

Prywatny Detektyw Katowice -szybkie zlecenie.

Prywatny Detektyw Katowice- szybkie zlecenie .

Detektyw Katowice przyjął do realizacji szybkie zlecenie od klienta , który zadzwonił i poprosił o natychmiastowe działanie. Zlecenie polegało na szybkim podjechaniu pod wskazany przez klienta adres i wykonanie zdjęć .Zdjęcia wykonane przez detektywa miały potwierdzać ,że żona klienta w tej chwili znajduje się u swojego kochanka. Zdradzany mąż we własnym zakresie ustalił okoliczności zdrady żony i ustalił kto jest kochankiem żony. Kochanek mieszka w Czeladzi na jednym z dużych osiedli. Ponieważ klient miał zamontowany w samochodzie urządzenie gps wiedział,że żona w danej chwili znajduje się u kochanka. Prywatny Detektyw Katowice podjął się realizacji zlecenia. Detektyw po przyjeździe pod wskazany adres w Czeladzi odnalazł zaparkowany samochód żony klienta.

Prywatny Detektyw Katowice . Detektyw-Katowice.com

Ponieważ nie wiadomo było do którego bloku mieszkalnego weszła żona obserwowano również okolicę. Po upływie 2 godzin zauważono,że z jednej z klatek schodowych wychodzi kobieta odpowiadająca rysopisowi jaki podał klient i wizerunkowi przesłanemu drogą mailową. Udokumentowano ten fakt , a następnie potwierdzono,że jest to żona klienta, po tym jak odjechała ona swoim samochodem.

Prywatny Detektyw Katowice następnie wykonał dokumentację papierową w postaci sprawozdania i wraz z dokumentacją fotograficzną przekazał ją klientowi. W najbliższym czasie po tym zdarzeniu wspomniany klient zadzwonił jeszcze dwukrotnie do naszego biura detektywistycznego. Za każdym razem sytuacja wymagała natychmiastowej reakcji ze strony detektywa.

Detektyw -szybkie zlecenia.

Nie ukrywamy ,że takie sytuacje mogą być nie raz kłopotliwe z uwagi na to, że nie będzie można zareagować na wezwanie klienta. Może to wynikać z wykonywania przez detektywów bieżących zleceń. Jednak tym razem wszystko się ułożyło.

Sprawozdanie wykonane przez prywatnego detektywa jest dowodem w toczącym się postępowaniu sądowym.

Nasze biuro detektywistyczne specjalizuje się w sprawach związanych ze zdobywaniem dowodów zdrad małżeńskich.

W tym miejscu można zapoznać się z innymi naszymi zrealizowanymi obserwacjami i zleceniami.

Jeśli Państwo mają wątpliwości Prywatny Detektyw Katowice daje pewność ! Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem detektywistycznym działającym również na terenie Czeladzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prywatny Detektyw Katowice .

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien
Visit Us On Facebook