+48 504 225 867 info@detektyw-katowice.com

Prywatny Detektyw Tychy zdrada

Prywatny Detektyw Tychy zdrada. Detektyw biura detektywistycznego z Katowic  odbył spotkanie z   klientem, który chciał sprawdzić swoje podejrzenia,że partnerka go zdradza z innym mężczyzną. Na spotkaniu klient przedstawił w szczerej rozmowie detektywowi swoje obawy i to co do tej pory sam zdołał zaobserwować. Klient stwierdził,że jego partnerka  od trzech miesięcy po pracy przyjeżdża do domu później . Popołudniami natomiast  również wychodzi twierdząc ,że udaje się na siłowni lub do klubu fitness . Detektyw biura detektywistycznego po ustaleniu szczegółów  przystąpił do  obserwacji partnerki .

Prywatny Detektyw Tychy zdrada

Detektyw  prowadzi obserwację przez dziesięć  dni.  Te kilka dni potwierdziły w pełni podejrzenia klienta. Detektyw ponad wszelką wątpliwość ustalił ,że obserwowana partnerka jest w  nieformalnym związku z innym mężczyzną . Detektyw ustalił,że podejrzenia klienta sprawdziły się w całości . Obserwacja partnerki  wykazała,że  związała się z innym  mężczyzną .Partnerka kłamała swojego partnera,że spędza czas na siłowni.  Zdrada partnerki życiowej  jest potwierdzona materiałem dowodowym zebrany w trakcie obserwacji przez detektywa  .
Detektyw Agencji Detektywistycznej ACER  zdobył materiał fotograficzny potwierdzający zdradę partnerki życiowej.
Materiał dowodowy detektywa Agencji Detektywistycznej ACER wraz z pisemnym sprawozdaniem został przekazany klientowi celem wykorzystania jako materiał dowodowy.

Agencja Detektywistyczna ACER daje pewność jeśli masz wątpliwości !!!

Usługi Detektywistyczne Tychy

Świadczymy usługi detektywistyczne na wysokim poziomie. Celem zapoznania się z całym spektrum działalności zapraszamy do odwiedzenia tego miejsca. 

Agencja Detektywistyczna Tychy  zdobędzie,udokumentuje i przekaże dowody ,z którymi będziesz w stanie wystąpić w sądzie.

Agencja Detektywistyczna Tychy

Jeśli nie masz pewności co do swojego męża, żony, partnera życiowego a nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z naszym biurem Detektywistycznym. Posiadamy doświadczony zespół w zbieraniu i dokumentowaniu dowodów zdrady.

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

Prywatny Detektyw Tychy
Detektyw.Katowice.Com
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien
Visit Us On Facebook