+48 504 225 867 info@detektyw-katowice.com

Detektyw Chorzów

Detektyw Chorzów

Detektyw Chorzów. Poszukują Państwo detektywa w Chorzowie? Mają Państwo sprawę rodzinną, biznesową lub szukacie Państwo detektywa w Chorzowie dla swojego klienta? Agencja Detektywistyczna ACER Państwu pomoże! Miasto Chorzów to duże miasto naszego regionu. Miasto Chorzów jest przez naszych detektywów ciągle przemierzane. Wynika to z faktu, że coraz więcej firm, przedstawicielstw handlowych posiłkuje się pewnymi ustaleniami wykonywanymi przez detektywów z Chorzowa.

Prywatny Detektyw Chorzów

W Chorzowie od pewnego czasu zbiegają się ścieżki biznesowe wielu firm. Detektywi Agencji Detektywistycznej ACER doskonale znają Chorzów odległą od głównej siedziby biura detektywistycznego tylko o 5 km, również z racji wcześniej wykonywanych obowiązków służbowych, podczas swojej służby w organach administracji państwowej. Doskonała znajomość topografii Chorzowa i okolic ułatwia wykonywanie bieżących działań operacyjnych detektywów. Centrum miasta, śródmieście jak i dzielnice odległe nie stanowią przed detektywami żadnych przeszkód, wręcz przeciwnie pomagają im w wykonywaniu zadań z uwagi na doskonałą znajomość terenu.

Licencjonowany Detektyw Chorzów realizuje następujące sprawy:


W sprawach prywatnych
 – detektywi przeprowadzą na terenie Chorzowa działania z zakresu usług detektywistycznych, nie tylko w przypadku zdrad małżeńskich. Pomożemy także w przypadku szantażu, molestowania, popełnienia innych czynów karalnych na twoją szkodę.

W sprawach biznesowych – detektywi w Chorzowie przeprowadzają coraz więcej i częściej wywiady gospodarcze oraz ustalenia składników  majątku. Z usług Agencji Detektywistycznej ACER korzystało wiele firm i przedsiębiorstw spoza  regionu nie tylko miasta Chorzów ale również z terenu całej Polski.

Wykonujemy wiele ustaleń dla kancelarii adwokackich a nasze ustalenia są wykorzystywane w późniejszych dalszych działaniach tych kancelarii. Z naszej pracy korzystają także biura syndyków weryfikując za pośrednictwem pracy detektywów z Chorzowa majątek dłużników.

Agencja Detektywistyczna Chorzów

To  Agencja Detektywistyczna ACER w Chorzowie . Wykonując zlecenia w Chorzowie niejednokrotnie detektyw musiał działać również na terenie miast ościennych : detektyw Bytom ,detektyw Sosnowiec,detektyw Katowice.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z Agencją Detektywistyczną ACER. Nasz nr telefonu 504 225 867

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien
Visit Us On Facebook